خانه

BOTOU SHIBO MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD

نمایه شرکت

BoTou City ShiBo Machinery Co.LtD، تاسیس در سال 2001، متخصص در طراحی، ساخت، نصب، خالی کردن از ماشین آلات ریخته گری فولاد رنگ، یک شرکت خصوصی است. با تجربه سال ها، ما بسیاری از محصولات جدید از Profiling تجهیزات، که غنی حرفه ای رنگ فولاد، ماشین آلات ما را منطقی تر، هنری و عملی تر می سازد و ستایش بالایی از مشتریان جدید و قدیم کسب می کند. شرکت ما متخصص در تولید و طراحی هر نوع ماشین تشکیل رول مانند ماشین آلات رول برای کاشی های فلزی، دیوار ورق با تکمیل مدل قدیمی، با تلاش های مستمر از محققان علمی ما، شرکت ما یکی پس از دیگری به صورت خودکار برش و پانچ ماشین آلات C-Type فولاد سازی، ماشین برش اتوماتیک و پانچ Z شکل رول تشکیل دستگاه تولید خط تولید کاشی جلزد ماشین در سبک قدیمی، ماشین پنل ماشین، Guardrail تشکیل دستگاه، ماشین شکل دادن درب شاتر، که دارای سطح فنی پیشرفته تجهیزات ما پایدار در بازار داخلی، در همان زمان، ما به طور فعال بازار بین المللی را توسعه می دهد. پس از صادرات تجهیزات خود به اروپا، آفریقا، روسیه، برمه، پاکستان، سریلانکا، ازبکستان و سایر کشورها و مناطق، و از مشتریان خارجی ستایش کرده ایم. هدف خدمات از پایداری شرکت ما "کیفیت اول، prestige اول" ما مایل به ساخت بهترین ماشین برای مشتریان. بنابراین شرکت ما تمام اشتیاق کارمند از افراد مختلف از زندگی خوش آمدید می آید تحقیقات، مذاکره با همکاری

شرکت ما
  • تاریخ
  • سرویس
  • تیم ما

شرکت ما در سال 2001 تاسیس شده است، تولید کننده قدرتمند ترین تولید کننده ماشین آلات تولید سرد در شمال چین است. ما CE، BV، ISO 9001: 2008 را بدست آورده ایم.

محصولات ساخته شده توسط دستگاه رول ما به طور عمده در ساختار فولاد در گرد و غبار برای تولید C & Z شکل منگنز، ساخت و ساز دیوار و سقف ساختار محافظ رنگارنگ صفحات فولاد و دیگر عایق ها استفاده می شود.

تا به حال، ما روسیه، امریکا، اندونزی، جنوب آفریقا، فیلیپین و غیره صادر کرده ایم. محصول ما به منظور تحقق شمردن جهان عرضه شده است.

و ما همیشه برای توسعه محصول جدید و بهبود بخشی از محصولات قدیمی ما نگهداری می کنیم. و همکاری با مشتریان خود برنده شوید.

BOTOU SHIBO MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD BOTOU SHIBO MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD
1 2
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : شیبو

تعداد کارمندان : 50~100

فروش سالانه : 5000000-10000000

سال تاسیس : 2001

صادرات کامپیوتر : 60% - 70%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب ورق ریخته گری ماشین برای فروش کیفیت خوب ورق ریخته گری ماشین برای فروش